Другий реалізований об’єкт в студентському містечку Українського Католицького Університету УГКЦ.
Авторами концепції є американська компанія - Kallman McKinnel & Wood Architects. Генеральний проектувальник – Укрдизайнгруп, м. Львів.
Багатофункційний академічний будинок являє собою чотирьох поверхову, без підвалу, складну в об’ємі, споруду, в плані наближену до прямокутної трапеції з габаритними розмірами в плані 33,7 м. х 39,7 м. Північний фасад першого та другого поверхів огорнутий хвилястою скляною формою. Висота споруди 16,800 м. Загальна площа становить понад 4 тис. м. кв.
На першому поверсі знаходиться великий зал-їдальня на 250 місць, яка зможе обслуговувати до 2 тис. студентів щодня. Такі розміри зумовлені планами розвитку Університету щодо розбудови студмістечка. Окрім того, це приміщення зможуть використовувати як конференц-зал, в такому випадку кількість місць зросте до 350. Висота стелі в ньому дев'ять метрів. Для перекриття було застосовано унікальне кесонне перекриття. На даху цієї їдальні, на рівні третього поверху знаходиться відкрита тераса з садом.
На другому поверсі розташовані навчально-виробничі аудиторії та технічні приміщення вентиляційного обладнання.
Третій поверх вже не простягається над об’ємом багатофункційного залу, що дало можливість створити експлуатовану терасу з організацією «зеленого» даху, покритого природньою рослинністю. Це поверх навчальних аудиторій, з великим вестибюлем для перебування студентів у між лекційний час, з виходом на терасу. Над частиною третього поверху також влаштована тераса, куди потрапляєш з вестибюлю уже четвертого поверху.
На четвертому поверсі розташовані кабінети викладацького колективу
Проектуючи новий комплекс, було використано новітні технології, що зробило будівлю сучасною та інноваційною.
Однією із головних інновацій є застосування системи сонячного нагріву води. За проектними розрахунками, гарячої води повинно вистачити не тільки академічному корпусу, а й Колегіуму, що дозволить здешевити його експлуатацію.
Будівництво завершено в 2013 році.