mall str. Doroshenko

Торгово-офісний центр на вул. Дорошенка, 2 у Львові можуть збудувати вже до весни 2011 року. Про це сьогодні під час громадських слухань повідомив директор фірми-розробника проекту, ТзОВ «Укрдизайнгруп», Ігор Кузьмак.

За його словами, площа ділянки для забудови складатиме 990 кв. м. Висота будови складатиме 6 поверхів і буде співмірною з висотою карнизу існуючого сусіднього будинку пр. Свободи, 11 та вул. Дорошенка, 6. Попередньо цокольний поверх буде призначений для торгівлі продуктовою групою товарів, 2-3 поверхи виконуватимуть торгову функцію, на 4-5 поверхах знаходитимуться офіси, 6 поверх – мансардний, призначений для розміщення дахової котельні.

Загальна площа будівлі складатиме близько 5,5 тис. кв. м, з яких орендні торгівельні площі – близько 2,5 тис. кв. м та офісні приміщення – 1,4 тис. кв. м.

Ігор Кузьмак зазначив, що при погодженні проекту міськрадою, проектування центру можна завершити вже до весни 2010 року, а будівництво до весни 2011 року.

«Це буде будівництво, де є значний транспортний потік, тому зволікати з ним не можна», - відзначив Ігор Кузьмак.

Він додав, що для проведення будівельних робіт будуть укріпленні сусідні будинки.

Проект будівлі передбачає створення проходу для пішоходів, який би з’єднував вул. Дорошенка на проїзд Крива Липа.

«Нам вдалося переконати замовника у тому, щоб пожертвувати метрами квадратними і зробити пасаж», - зазначив Ігор Кузьмак.

За його словами, частина фасаду будинку буде зроблена зі скла, а також оздоблена природною керамікою. Зовнішню сторону будинку, на думку проектанта, потрібно оформити так, щоб ТРЦ не нагадував «коробку зі взуття» через насиченість рекламою.

Також об’єкт не передбачає паркінгу. Підземну частину будівлі використають з комерційною метою. Проектанти передбачають, що відвідувачі майбутнього комплексу залишатимуть авто на стоянках близьких до центру або добиратимуться громадським транспортом.

Як повідомляв Вголос, замовником будівництва торгово-офісного центру на Дорошенка є ТзОВ «Солодка Вишиванка».

              http://vgolos.com.ua/economic/news/1090.html                                                                                                                                      30.11.2009