"Football Academy" in Lviv

Лужний планує вкласти 15 млн. євро у створення «Академії футболу» у Львові

ЛЬВІВ, 12 ТРАВНЯ, PRESSTIME.COM.UA. – «Фонд розвитку спорту Олега Лужного» розробив проект побудови спортивної дитячо-юнацької школи «Академія Футболу 15 млн. євро.

Проект нової ЛСДЮШОР презентували сьогодні на громадському слухані у міській раді.

Це приватні кошти Олега Лужного та «Фонду розвитку спорту Олега Лужного», повідомив директор фонду Олег Звір.

Створити академію планують на базі ЛСДЮШОР №4. За словами директора «Фонду розвитку спорту Олега Лужного» для реалізації такого проекту потрібно 2,5 роки.

«Цього тижня, в четвер, на сесії міськради розглядатиметься питання про перейменування школи. Коли міняється назва, міняється суть. Ми своє бачення викладемо у юридичну площину, де офіційно складається інвестиційна угода між містом та фондом розвитку спорту» — пояснив Олег Звір.

Нова назва звучатиме СДЮШОР «Академія футболу».

Академія футболу перебуватиме на балансі освіти Львівської міської ради.

Проект передбачає створення нової школи на базі теперішньої ЛСДЮШОР №4 по вул. Вахнянина 1. Згідно проекту у школі з’явиться 4 футбольних поля (три тренувальних та одне для ігор з трибунами на 1700 осіб), 25-метровий басейн, тренажерний зал, готель-гуртожиток на 90 осіб та ін.. Проект розробила компанія «Укрдизайнгруп». Загальна площа задіяна під проект становить 2,8 га. Дана база розглядається, як тренувальна для однієї з команд учасників «Євро 2012».

Нагадаємо, що «Фонд розвитку спорту Олега Лужного» та дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №4 підписали угоду про співпрацю. Сьогодні у ЛСДЮШОР №4 навчається 300 дітей.