Sports Development Fund

Сьогодні, 12 травня, під час громадських слухань «Фонд розвитку спорту Олега Лужного» представив концепцію будівництва Академії футболу Олега Лужного на базі Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (ЛСДЮШОР) № 4 на вул. Вахнянина,1. Вартість проекту – 15 мільйонів євро. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

«Фонд розвитку спорту Олега Лужного» підписав угоду про співпрацю зі спортивною школою олімпійського резерву, зараз ми виконуємо усі її пункти. Зокрема, ми закупили для школи 125 футбольних м’ячів та спортивну форму для вихованців школи на суму 200 тис. грн, провели зустріч з громадою школи. Створення на базі ЛСДЮШОР №4 Академії футболу підтримує Личаківська РДА Львова, ФФУ, департамент «Євро-2012» Львівської міської ради. Школа знаходиться у вкрай занедбаному стані, а у нас є можливість та пропозиції, як провести реконструкцію школи з розширенням її приміщень, соціальна програма і перетворення закладу у висококваліфіковану школу європейського зразка», – зазначив директор «Фонду розвитку спорту Олега Лужного» Олег Звір.

Також Олег Звір запевнив, що 15 травня на сесію Львівської міської ради буде винесено питання про перейменування ЛСДЮШОР №4 у СДЮШОР Академія футболу. Перебуватиме Академія футболу надалі на балансі Львівської міської ради, а «Фонд розвитку спорту Олега Лужного» виступить лише «інвестором матеріально-технічної бази». За його словами, на втілення проекту необхідно 2,5 роки. Його фінансування проводитиметься за власні кошти Олега Лужного та «Фонду розвитку спорту Олега Лужного». Проект розробила ТзОВ «Укрдизайнгруп».

За словами директора ТзОВ «Укрдизайнгруп» Ігоря Кузьмука, наразі жодних документів, які б погоджували розроблені пропозиції немає, тому їх не можна вважати проектом, а лише концепцією.

«Вона передбачає створення на базі ЛСДЮШОР №4 великого трав’яного поля, поля з штучним покриттям, глядацької трибуни на 1500 місць, спортзалу закритого типу, готелю або готелю-гуртожитку, закладів харчування, басейну, підземного та надземного паркінгів», – зазначив Ігор Кузьмук.

Довідка ЗІКу.

За інформацією начальника управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міськради Юрія Наконечного, у 2004 році Львівська міська рада виділила на функціонування Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 4 – 170 тис. грн, у 2006 – 250 тис. грн, у 2007 році – 800 тис. грн.

Львівська інвестиційно-будівельна компанії запропонувала свій, альтернативний до Лужного, проект реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву-4. Вартість проекту реконструкції – близько 8 мільйонів євро.

За словами директора Львівської інвестиційно-будівельної компанії Андрія Огоновського, ідея розширеного відновлення СДЮШОР-4 з’явилася у нього ще 2005 року після обговорення цього питання з тодішнім начальником управління освіти Львівської міської ради Костянтином Лазурком.

На замовлення Львівської інвестиційно-будівельної компанії ТзОВ «Арніка» розробила ескізний проект реконструкції комплексу. Наразі Андрій Огоновський уже має погодження проекту від санепідемстанції, ГУ МНС, «Містопроекту», управління освіти й архітектури ЛМР. Наступним кроком буде винесення проекту на розгляд сесії Львівської міської ради 15 травня.

У проекті СДЮШОР-4 передбачені тренувальні поля, стадіон з відновленими трибунами, спортивна школа, роздягальні з душовими, фітнес-зал, басейн на 50 м, заклад здорового харчування і готель на 50 місць для гостьових команд. Проект передбачає збільшення кількості учнів СДЮШОР-4.

Свою підтримку проекту Львівської інвестиційно-будівельної компанії задекларував директор СДЮШОР-4 Роман Риф’як.

Львівська інвестиційно-будівельна компанія готова до проведення тендеру з визначення кращого проекту.

           http://zik.com.ua/ua/news/2008/05/12/135799                                                                                                                      Травень12.2008