Містобудівна концепція «ІНФІЗ»

Концептуальний проект центру олімпійської підготовки та студмістечко Львівського державного університету фізичної культури запроектований у 2009р. на землях сільської ради Сороки – Львівські, на трасі Львів – Київ поблизу кільцевої автодороги.

Концептуальним проектом Центру пропонується розміщення на території комплексу критих спортивних  будівель та площинних спортивних споруд:

- універсального спортивного залу з трибунами на 3000 місць для проведення змагань з ігрових видів спорту: міні-футболу, гандболу, баскетболу, волейболу та ін.;

- універсальний льодовий палац для зимових видів спорту - хокею, фігурного катання, з трибунами для глядачів на 1500місць;

- олімпійський 50-ти метровий басейн на 9 доріжок з трибунами для глядачів на 1000місць;

-  навчальний корпус для 5 факультетів з аудиторіями, тренувальними залами, адміністрацією;

-  три тренувальні зали із двома полями для змагань лучників;

- студентський гуртожиток на 2000 місць, готель *** на 100 номерів;

- універсальний олімпійський стадіон для змагань з футболу, олімпійських видів спорту з легкої атлетики - метальних снарядів, метання спису, штовхання ядра, стрибків в довжину та висоту та ін. з трибунами для глядачів на 5000 місць;

-  комплекс стадіону включає так само роздягальні, 10 бігових доріжок, площинні спортивні споруди – два футбольні поля розміром 60? 95м, два тренувальні  футбольні поля розміром 45 ? 70м ( один із штучним покриттям), спортивні майданчики для змагань з баскетболу (4шт.), волейболу (4шт), тенісні корти (8шт), сектори штовхання ядра, метальних снарядів, стрибків у висоту, довжину тощо.

Комплекс центру олімпійської підготовки займає вигідне розташування: біля перетину Київської автомагістралі та кільцевої дороги передбачено спортивно оздоровчий і відпочинковий комплекс з об’єктами придорожнього сервісу та господарська зона  Центру олімпійської підготовки. Комплекс має зручне сполучення автобусним,автомобільним та залізничним транспортом із м. Львовом, Дублянами та прилеглими територіями.  Навпроти центру передбачена зупинка громадського транспорту із підземним переходом, запроектовані дві відкриті автостоянки для лекових автомобілів на 265 та 430 машино – місць.

З північної сторони Центру можливе формування відкритого комплексу полів для гри у гольф поблизу існуючих лісів.

Загальна площа  території  під проектований комплекс становить 31.0 га, в т.ч. 1.5 га сервітутного використання під автостоянки.

На базі такого потужного спортивного комплексу спільно з фахівцями Львівського державного університету фізичної культури в контексті загальноєвропейського олімпійського руху можливе створення Академії  підготовки спортсменів та тренерів як для олімпійської так і національних збірних команд.